Wellness

Pivo a pánský sociální wellness

Pivo a pánský sociální wellness

01.01.13

Dnes nebudu mluvit o pobyty pro dva. Ne wellness v od lidského fyzického zdraví, ale v jeho sociální povahy. Jaký lepší způsob, jak popsat mans sociálního rozvoje a pak se dívá na historii piva? Pivo učinil dopad na člověka sociální a ekonomický stav od úsvitu času. Začněme s dávnou historií, co vy na to? Cementový potěr CemLevel pro podlahu v garáži.

Jak najít dobrého wellness trenéra

Jak najít dobrého wellness trenéra

31.12.12

Pokud jde o velké podniky, že je opravdu důležité, aby se ujistil, že budete mít ty nejlepší wellness trenéry pracující společně s budete zajistit blaho vašich zaměstnanců. Samozřejmě, že by vaši zaměstnanci schopni postarat se o wellness pobyty a to by nemělo být nutné, abyste najmout ty nejlepší wellness trenéry.

7 kroků k úspěšnému wellness ve vaší firmě

7 kroků k úspěšnému wellness ve vaší firmě

20.12.12

Mnoho wellness programy začínají s fanfárami, a je to tak správně. Pokud jste investovali čas a prostředky při vytváření nejlepší wellness program možnou pro vaše podnikání, budete chtít křičet o tom ze střech, kdy je připraven ke spuštění. Pak můžete zastavit a vychutnat příval aktivity a nadšení, jak zaměstnanci registrovat a zapojit se do vzrušujících nových iniciativ.

Partneři

Reklama - odkazy

Aerotaxi Praha

Poskytujeme soukromé lety po celé Evropě.


Vestavěné skříně Stako

U nás máte grafický návrh zdarma! Poradíme Vám jak postupovat, než se vypravíte do našeho předváděcího studia.


Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Plánujete výstavbu? Přírodní těžené kamenivo je nepostradatelnou složkou ve stavebních směsích a maltách.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.