useful source https://www.watchesseek.com/.try here replica watches.discover this high quality rolex replicas.cheapest www.replicaleap.com.click this site fakewatches.es.you could try these out repliki zegark贸w szwajcarskich.Bonuses noob 3135 replica.For Sale Online https://richardmille-replica.com/.use this link knockoff watches.supply replica rolex watches wholesale.like this quality replica watch.have a peek at this website https://www.ebusinesswatches.com/.Swiss https://www.lawyerswatches.com/.official statement patek phillippe replica watch.65% off bell and ross replica.look at these guys https://www.richardmillealll.com/.check my source replicas hublot watches.visit this site right here petswatches.Get More Information replica tag heuer.our website breitling navitimer replica.

Měření ušních boltců pro tunely do ucha | Thajské masáže

Měření ušních boltců pro tunely do ucha

22.01.13

Měřící ušní boltce se protahuje ušní lalůček Piercing jeden krok v době, dokud jsou dostatečně velký průměr, aby vyhovoval vašim výběr tunelů do ucha. To by mohlo být víc než jen pouhou chovu, s pinem rozchod dolů od aktuální piercing, nebo to může být 25 mm nebo 1 palec díry vhodnější pro velký tunel do ucha o průměru masa.

Měření ušních boltců pro tunely do ucha

Ve skutečnosti, měřící ušní lalůčky, aby vyhovovaly masitou tunelů do ucha být poměrně zdlouhavý proces, v závislosti na průměru svaloviny tunelu. Pokud jste měli vaše uši propíchnuté s pistolí v nákupním středisku nebo kadeřnictví, pak je pravděpodobné, na 20 g nebo 18 g, zatímco profesionální může jehla-prorazit vaše uši 16 rozchodu. Použijte profesionální, pokud máte ještě mít počáteční piercing provádí, a požádat o 16g jehly piercing (nižší rozchod, větší průměr díry).

Vezměte na vědomí, jak dlouho to trvá, piercing zcela uzdravil, a nezkoušejte žádné ušní lalůček ložné dokud se uzdravil bez bolesti a bez strupů. Každá etapa níže bude mít 3 krát čas trvalo počáteční piercing léčit.

Pokud používáte textový kužel metodu, zvolte svíčku označenou cílovou rozchodu. Jeden konec bude tenčí výchozí rozchod a další cílové koleje v jednom kroku dolů (jedna velikost nahoru). Nikdy se nepokoušejte řezat zatáčky přeskočením velikost. Pak postupujte takto:

1. Vyčistěte kužel a / nebo šperky: Umyjte svíčku a šperky v moře slané vodě (asi 3 polévkové lžíce do asi čtvrtina pinty). Pokud jste se přátelský s vaší profesionální piercer on nebo ona by mohla autoklávu je pro vás.

2. Vyčistěte Vaše ušní lalůčky: Mají sprchu nebo zahřát své ušní lalůčky s teplou vodou. Toto změkčí je tak, že je menší pravděpodobnost roztržení při zvýšení ušních boltců měřící. Pak použijte obyčejný, neparfémované anti-bakteriální mýdlo důkladně umýt ruce a uši čisté.

3. Namažte zařízení: Namažte svíčku a šperky špendlík usnadňují práci přes stávající koleje lalůček piercing. Použijte buď jojobový olej, olej Emu nebo na vodní bázi maziv, ale nikdy Vazelína nebo jiné ropné bázi oleje, která může obsahovat bakterie.

4. Vložte Kužel: Pomalu pracovat tenčí konec kužele do piercing, prochází přední, a přijít na to přes do silnější konec je v úrovni kůže. Nyní místo nový ušní šperky s tlustší čepu proti konci kužele, a dále tlačit oba, takže šperky vstoupí do ucha hned za kuželem. Uzavřete ušní šperky jste si vybrali, a je to.

5. Nyní počkejte: Nyní počkejte asi třikrát tak dlouho, jak to trvalo na původní piercing léčit. Nenechte se zlákat na kompromisy, když obrys ušní lalůčky, protože pokud natáhnul pokožka není zahuštěný správně, pak budete pravděpodobně k jeho poškození při pokusu to zopakovat s tlustším rozchodem.

6. Opláchněte a opakujte: zopakovat celý proces pokaždé vaše ušní boltce byly vlevo správnou dobu léčit, jít dolů měřidlo nebo až na velikost, dokud nedosáhnete požadovaného průměru.

7. Teflon Metoda: Jedná se o přidání postupné vrstvy teflonové pásky na čep uchu šperků, a je jednodušší než výše, ale není tak přesné, a může trvat déle.

Následná péče o vaše nové měřen ušních boltců

Měření ušní lalůčky nevyžaduje tolik péče jako po piercingu, měli byste však vyprat denně roztokem mořské soli, z jak je uvedeno výše. Alkohol může vysušovat pokožku, a vy jste lepší nepoužívat, i když některé doporučit.

Šperky pro napnutého Piercings

Tam je obrovský rozsah šperků pro piercing napjatých jakéhokoli druhu, ale Ušní boltce jsou zvláště vhodné pro všechny formy připojených ucha šperků, prsteny, obruče, činky, konektory a zejména povrchových tunelech do ucha. Protože váš ušní lalůček rozchod poskytl velký průměr otvoru v laloku, můžete použít materiály, které by byly příliš křehké pro použití ve standardních rozchodem piercing z 20 g - 16 g, nebo dokonce nižší.

Můžete použít jakýkoliv kov, ale především zlato, platina, nerezová ocel a titan, a také kámen, kost, dřevo, rohovina, mušle, sklo, křišťál a dokonce i oranžově. Masově tunely do ucha mohou být zdobeny krystaly, jantar nebo drahé kameny jako jsou diamanty, a je vyzdoben sebe a využít pro pořádání dalších visí šperky ze stříbra nebo zlata řetězy a korálkové ozdoby.

Nebe je limit, tak dlouho, jak budete mít čas, aby přesně postupujte podle pokynů a ne řezat zatáčky. Měření ušní lalůčky není obtížné, ale to čas a trpělivost, ale to je vše stojí za to na konci.

Partneři

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

U nás máte grafický návrh zdarma! Poradíme Vám jak postupovat, než se vypravíte do našeho předváděcího studia.


Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skřínějsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.