Tipy masáží, které můžete získat

27.12.12

Masáží jsou některé z nejoblíbenějších lázeňských služeb, které nabízejí mnoho zdraví a wellness zařízeních. Nicméně, většina z těchto procedur cenu rámec toho, co průměrný člověk je ochoten strávit na pravidelném základě. Naštěstí, tam jsou lázeňské nabídky ze skupiny kupují stránky, jako Groupon a Living Social, které umožňují jednotlivcům, aby si tolik zasloužený rozmazlování bez horentní částka.

Tipy masáží, které můžete získat

Lázeňské poukázky a nabídka vám umožní dopřát různé druhy masáží, jako jsou:

Švédská masáž
Známo, že nejvíce populární mezi všemi typy masáží, Švédská masáž využívá měkké, dlouhé hnětací tahy a lehké, rytmické stáčení pohyby rukou.

Čtyři základní údery používané v švédské masáže patří effleurage, mrtvice klouzavý slouží k relaxaci měkké tkáně; petrissage, na mačkání nebo hnětení pohyb ruky po effleurage; tření, kruhový pohyb, který způsobuje vrstvy tkáně třít proti sobě ke zvýšení průtoku krve a rozebrat zjizvená tkáň, a tapotement, krátké, střídavě klepněte na položku Hotovo s krytem rukou, prsty, nebo hranou ruky.

Švédská masáž se obvykle doporučuje pro ty, kteří trpí masáž poprvé. To je relaxační, povzbuzující, a nabízí úlevu od svalového napětí.

Shiatsu masáž
Díky Jeho název je odvozen ze dvou japonských slov - "shi", což znamená prst a "ATSU" znamená tlak, Shiatsu masáž je styl karoserie v Japonsku, které používá různé rytmické tlaky na stimulaci těla akupunkturních meridiánů. To je podobné čínské akupunktury, ale používá prsty místo jehel oživit a obnovit zdravé proudění energie v těle.

Thajská masáž
Tento typ masáže je podobný jógy, ale s terapeut pohybuje, roztahování, a tlačí své tělo do sledu pozic. Thajská masáž zahrnuje kompresi svalů, mobilizace kloubů, a akupresura. To efektivně snižuje stres, zlepšuje pružnost, zmírňuje napětí svalů a kloubů a pomáhá vyrovnávat těla energetických systémů.

Kromě masáží, mnoho spa zabývá také přijít s krásy ve městě, jako tělový peeling, ošetření obličeje, a manikúry. Když prodej blesku lhůta pro lázeňské propagace je u konce, můžete přejít na sekundární tržiště on-line, kde jsou NE vyber žádné časové limity pro nákup nabídky. Tyto webové stránky také někdy umožňují nakupujícím používat nabídky hned, což je ideální, pokud chcete, aby se hýčkat na příplatek stresující den.

S denní nabídky ze stránek skupiny nákupních a středních tržištích on-line, rozmazlování sebe, je již luxus, můžete jen získat, pokud jste ochotni utratit spoustu.

Partneři

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

U nás máte grafický návrh zdarma! Poradíme Vám jak postupovat, než se vypravíte do našeho předváděcího studia.


Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skřínějsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.